Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
604
92491

BYRÅ. Rokoko, 1700-talets andra hälft.

Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 900 - 2 370 EUR
2 170 - 2 710 USD
Vasarahinta
24 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Fanerad med alm och almrot. Beslag av mässing. Svängd form. Tre lådor. Bredd 112, djup 56, höjd 78 cm. Lås, nyckel och glasskiva medföljer.

Skador, låsen lösa.