640
93747

SMÖRSTAKE, allmoge, Hälsingland, 1800-tal.

Lähtöhinta
1 000 - 1 200 SEK
96 - 115 EUR
108 - 130 USD
Vasarahinta
1 100 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Bemålad i rött, blått och vitt. Höjd 26 cm.

Skador.