711
92223

BÅLSKÅL, porslin. Kanton, 1800-tal.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Vasarahinta
5 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Dekor av figurscener, blommor och djur. Diameter 40, höjd 16,5 cm. Träställ medföljer.

Lagningar.