712
95125

Olika konstnärer

(Ruotsi)
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
581 - 775 EUR
665 - 887 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Olika konstnärer
(Ruotsi)

"Jubileumspärm Fotograficentrum"

Mapp innehållande 10 fotografiska originalbilder. Numrerad 65/110. Fotografier av Yngve Baum, Jean Hermansson, Walter Hirsch, Sune Jonsson, Stig T Karlsson, Hans Malmberg, Ralph Nykvist, Georg Oddner, Anders Petersen, Christer Strömholm. Vissa signerade. 48,5 x 43 cm.

Mappen försäljes i befintligt skick. Ej genomgången.

Täydennyslista

Berörs av konstnärsavgift. Droite de Suite.