841
97853

Ulf Gripenholm

(Ruotsi, Syntymävuosi 1943)
Lähtöhinta
8 000 SEK
764 EUR
868 USD
Vasarahinta
5 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Ulf Gripenholm
(Ruotsi, Syntymävuosi 1943)

"Stegesund"

Signerad Ulf Gripenholm och daterad 1960 samt signerad Ulf Gripenholm och daterad sommaren 1960 a tergo. Duk 80,5 x 60 cm.