872
99909

FÅTÖLJER, ett par, troligen Österrike 1900-talet början.

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
285 - 380 EUR
326 - 434 USD
Vasarahinta
3 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Mahogny med inläggningar i ryggen samt mässningsdetaljer. Klädda med jugendmönstrat tyg från Österrike.

Slitage. (2)