Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
904
90093

BORD. Mellaneuropa, omkr 1800.

Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
380 - 569 EUR
434 - 651 USD
Vasarahinta
5 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Fanerat med jakaranda m.fl. träslag. Ovalt med gallerkant. En låda i sargen. Raka ben. Längd 98, bredd 67, höjd 81 cm.

Lagningar, kompletteringar, fanerskador.