908
100777

FAT, keramik. Guangdong, 1600-tal.

Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
190 - 285 EUR
217 - 326 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Blomkalkformad med en lavendelblå glasyr. Diameter 18,5 cm.

Nagg.