912
100785

GLAS, fyra stycken. Böhmen 17/1800.

Lähtöhinta
1 500 - 2 000 SEK
142 - 190 EUR
163 - 217 USD
Vasarahinta
1 100 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Slipad och förgylld dekor i Berainornamentik. Höjd 10,5 cm.

Nagg.