925
100931

Per Olof Ultvedt

(Ruotsi, 1927-2006)
Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
287 - 383 EUR
325 - 433 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Per Olof Ultvedt
(Ruotsi, 1927-2006)

Utan titel

Signerad PO Ultvedt och daterad -67. Blyerts 55,5 x 32 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad, veck. Glaset spräckt.