Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
933
100965

Roger Risberg

(Ruotsi, 1956-2011)
Lähtöhinta
20 000 SEK
1 900 EUR
2 170 USD
Vasarahinta
22 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Roger Risberg
(Ruotsi, 1956-2011)

"Nattvandraren"

Signerad Roger Risberg och daterad 1996 a tergo. Duk 46 x 55 cm.