955
95429

REMMARE, elva stycken. 1800-tal.

Lähtöhinta
3 500 - 4 000 SEK
306 - 350 EUR
323 - 369 USD
Vasarahinta
1 800 SEK

Grönt glas. Höjd 13-13,5 cm.

Smärre nagg.