999
104891

MOCCASKEDAR, 12 st, Th Marthinsen, Norge 1950-tal.

Lähtöhinta
1 500 SEK
142 EUR
163 USD
Vasarahinta
1 600 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Förgyllt silver, handtag med emaljdekor i färger. Längd 10 cm. (12)