104
111795

BARNSTOLAR, 4 st. Paul Kjaerholm. "PK-1", E Kold Christensen, Danmark 1950-60-tal.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Vasarahinta
9 800 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Stål och flätad originalrotting. Höjd 71 cm.

Skador.

Muut tiedot

Modellen formgiven år 1956.