119
112821

Anders Zorn

(Ruotsi, 1860-1920)
Lähtöhinta
5 000 - 6 000 SEK
436 - 523 EUR
456 - 547 USD
Vasarahinta
5 800 SEK
Anders Zorn
(Ruotsi, 1860-1920)

"Gärdesgård"

Etsning, 1913, signerad. 25 x 20 cm.

Kraftigt missfärgad, missfärgning längs med plåtkanten

Näyttelyt

Asplund 257. Hjert & Hjert 267. Lidbeck 257.