125
112959

SKÅP. Senbarock.

Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK
2 390 - 2 870 EUR
2 710 - 3 250 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
SKÅP. Senbarock.

Fanerat med valnöt. Beslag av mässing. Rak form med utskjutande krön. Tvådelat. Överdel med hyllor bakom dörrpar, nederdel med fyra lådor. Balusterformade ben. Bredd 161, djup 65, höjd 212 cm.

Senare beslag, fanerskador, lagningar.