126
104931

FÄLLBORD. Omkring 1800.

Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
382 - 478 EUR
434 - 542 USD
Vasarahinta
3 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
FÄLLBORD. Omkring 1800.

Fanerat med alrot. Oktogonal skiva på tredelad centralfot. Diam 50, höjd 69,5 cm.

Lagningar, fixerad skiva, ej fällbar.