158
112233

SOPPSLEV, Ryssland 1800-talets slut.

Lähtöhinta
1 500 - 2 000 SEK
143 - 191 EUR
163 - 217 USD
Vasarahinta
1 900 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Bladet invändigt förgyllt. Slätt skaft med graverat monogram A S.

Slitage.