234
94721

Karin Mamma Andersson

(Ruotsi, Syntymävuosi 1962)
Lähtöhinta
10 000 SEK
955 EUR
1 090 USD
Vasarahinta
11 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Karin Mamma Andersson
(Ruotsi, Syntymävuosi 1962)

"Roliga timmen"

Signerad Karin Mamma Andersson och numrerad 111/130. Färglitografi 42 x 57 cm.

Ej examinerad ur ram.