29
89587

Spansk Skola

(1700-tal)
Lähtöhinta
15 000 - 18 000 SEK
1 440 - 1 720 EUR
1 630 - 1 950 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Spansk Skola
(1700-tal)

Biblisk figurscen

Uppfodrad duk 41 x 31 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Enl uppg Prins Giovanni di Schönburg