44
107049

KLÄDHÄNGARE, 1950/60-tal, Virum Möbelsnedkeri, Danmark.

Lähtöhinta
2 000 SEK
191 EUR
217 USD
Vasarahinta
1 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Teak. Fällbar. Etikettmärkt VIRUM MÖBELSNEDKERI, RASMUSSEN & BRYGGER DESIGN ADAM HOFF & POUL ÖSTERGAARD MÖNSTERBESKYTTET MADE IN DENMARK. Längd 55,5, höjd 27,5, djup 6,5 cm.

Slitage, kantnötning.