440
120431

Okänd konstnär 1800-tal

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Vasarahinta
6 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Okänd konstnär 1800-tal

Månsken över Stockholms slott

Otydligt signerad och daterad 1845. Duk 56 x 72 cm. Samtida förgylld och bronserad ram.