448
120425

VÄGGAPPLIQUER, för tre ljus, ett par. Empirestil.

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
285 - 380 EUR
326 - 434 USD
Vasarahinta
3 400 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Lagningar, bucklor, hål troligen för tidigare prismor.