Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
46
104905

GALLERSKÅLAR, 2+1 st, porslin. Juliana Marie, Kongl Dansk 1900-tal.

Lähtöhinta
5 000 - 7 000 SEK
474 - 664 EUR
543 - 760 USD
Vasarahinta
4 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Runda respektive oval på fat. Diam 19,5, längd 27,5 cm.

Lagningar, smärre nagg.