Fanerat med mahogny. Rektangulärt med dubbla klaffar. Ben på "claw-on-ball"-fötter. Låda i sargen. Total längd 126,5, bredd 94, höjd 71 cm.
Lådan låst, skador, lagningar, kompletteringar, skivan med ställvis slitage.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui