Online-teemahuutokaupat
China for the West F780
Huutokauppa:
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
510
117017

KLAFFBORD. England 1700-tal.

Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
969 - 1 160 EUR
1 110 - 1 330 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
KLAFFBORD. England 1700-tal.

Fanerat med mahogny. Rektangulärt med dubbla klaffar. Ben på "claw-on-ball"-fötter. Låda i sargen. Total längd 126,5, bredd 94, höjd 71 cm.

Lådan låst, skador, lagningar, kompletteringar, skivan med ställvis slitage.