510
117017

KLAFFBORD. England 1700-tal.

Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
KLAFFBORD. England 1700-tal.

Fanerat med mahogny. Rektangulärt med dubbla klaffar. Ben på "claw-on-ball"-fötter. Låda i sargen. Total längd 126,5, bredd 94, höjd 71 cm.

Lådan låst, skador, lagningar, kompletteringar, skivan med ställvis slitage.