511
117041

KARMSTOL. 1800-tal.

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
287 - 383 EUR
325 - 433 USD
Vasarahinta
5 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
KARMSTOL. 1800-tal.

Förgylld och bronserad. Svängd stoppad rygg. Svängda bladhölstrade ben. Dekor av rocailler. Fast stoppad sits.

Lagningar.