Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
536
104523

Edouard Lormier

(Ranska, 1847-1919)
Lähtöhinta
3 500 - 4 000 SEK
332 - 380 EUR
380 - 434 USD
Vasarahinta
3 400 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Edouard Lormier
(Ranska, 1847-1919)

Fiskare

Signerad E. Lormier. Gjutarstämplar Susse FS E:dt Paris, Susse Freres Editeurs Paris. Brons. Höjd 30 cm.