535
122273

SKIVA, 1800-tal. Blybergsporfyr.

Lähtöhinta
15 000 SEK
1 430 EUR
1 630 USD
Vasarahinta
16 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Rektangulär med raka kanter. Längd 77, bredd 42, höjd 2,3 cm.

Obetydliga nagg.