548
122403

Gösta Nordblad

(Ruotsi, 1897-1940)
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Vasarahinta
6 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Gösta Nordblad
(Ruotsi, 1897-1940)

Motiv från Paris 1927

Signerad Nordblad och daterad -27. Duk 50 x 62 cm.

Näyttelyt

Minnesutställningen Kungl. Akademien 1945, nr 63.