575
117023

Carl Larsson

(Ruotsi, 1853-1919)
Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
349 - 523 EUR
365 - 547 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Carl Larsson
(Ruotsi, 1853-1919)

"Gunlög gratulerar morfar"

Etsning (II état av III), 1913, signerad med initialer. 29,5 x 22,8 cm.

Ej examienrad ur ram.

Kirjallisuus

Hjert & Hjert 98.

Muut tiedot

Upplagan av II état 25 signerade exemplar.