576
117025

Carl Larsson

(Ruotsi, 1853-1919)
Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
174 - 262 EUR
182 - 274 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Carl Larsson
(Ruotsi, 1853-1919)

"Gunlög gratulerar morfar"

Etsning (III état av III), 1913. 29,9 x 22,5 cm. Ur den osignerade upplagan publicerad "Ord och Bild" 1913.

Kirjallisuus

Hjert & Hjert 98.