Etsning (II état av III), 1913, signerad med initialer. 29,5 x 22,8 cm.
Ej examienrad ur ram.
Kirjallisuus
Hjert & Hjert 98.
Muut tiedot
Upplagan av II état 25 signerade exemplar.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui