Etsning (III état av III), 1913. 29,9 x 22,5 cm. Ur den osignerade upplagan publicerad "Ord och Bild" 1913.
Kirjallisuus
Hjert & Hjert 98.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui