Etsning, 1907, signerad (Upplagan 50 ex). 17,8 x 12 cm.
Ej examinerad ur ram. Missfärgad, fläckar.
Kirjallisuus
Asplund 217. Hjert & Hjert 138. Lidbeck 217.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui