95267

Pedro Luis Raota

(Argentiina, Syntymävuosi 1934)
Lähtöhinta
1 000 - 1 500 SEK
96 - 143 EUR
108 - 163 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuvan käyttöoikeudet

Pedro Luis Raota

"En la paz de esos dias"

Stämpelsignerad och numrerad 3 a tergo. Fotografi 50 x 40 cm.

Slitage.

Täydennyslista

No droite de suite on this lot.