602
123689

SPEGEL, 1700-tal.

Lähtöhinta
5 000 SEK
474 EUR
543 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
SPEGEL, 1700-tal.

Fanerad med mahogny. Uppsvängt krön. Höjd 76, bredd 34 cm.

Smärre fanerskador.