605
123719

Einar Jolin

(Ruotsi, 1890-1976)
Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Einar Jolin
(Ruotsi, 1890-1976)

Medeltida Stockholmsmotiv

Signerad Jolin och daterad 1961. Pannå 50 x 60,5 cm.

Krackelyrer och färgbortfall.