606
123755

APPLIQUER, för två ljus, ett par. Louis XVI-stil, 1800-tal.

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Vasarahinta
15 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Förgylld brons. Krönande eldsflamma. Svängda bladornerade ljusarmar. Dekor av lagerfestonger. Höjd 40 cm.