86
111593

BOJAN, porslin. Sen Qing, 1800-tal.

Lähtöhinta
1 500 - 2 000 SEK
142 - 190 EUR
163 - 217 USD
Vasarahinta
2 400 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Bukig med dekor i underglasyrblått av flodlandskap. Höjd 22,5 cm.

Små mynningsnagg.