85
88437

Robert Lundberg

(Ruotsi, 1861-1903)
Lähtöhinta
30 000 - 35 000 SEK
2 850 - 3 320 EUR
3 260 - 3 800 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Robert Lundberg
(Ruotsi, 1861-1903)

"Ottefåglar"

Signerad Rob. Lundberg och daterad Stockholm -92. Duk 44 x 72,5 cm.