85
88437

Robert Lundberg

(Ruotsi, 1861-1903)
Lähtöhinta
30 000 - 35 000 SEK
2 620 - 3 050 EUR
2 740 - 3 190 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Robert Lundberg
(Ruotsi, 1861-1903)

"Ottefåglar"

Signerad Rob. Lundberg och daterad Stockholm -92. Duk 44 x 72,5 cm.