861
127881

FÅTÖLJ, 1960-tal, trol. Danmark.

Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
380 - 474 EUR
434 - 543 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Svart skinn. Ben av jakaranda.

Obetydligt slitage.