862
127919

Stephan Sedlacek

(Itävalta, 1868-1936)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Vasarahinta
66 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Stephan Sedlacek
(Itävalta, 1868-1936)

Haremsinteriör med dansande kvinnor

Signerad Stephan Sedlacek. Duk 79,5 x 58,5 cm.

Smärre krackelyrer, färgbortfall, skrapmärken samt ytsmuts.