880
128413

DOSOR, 3 st, silver, Moskva 1876-1908.

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
285 - 380 EUR
326 - 434 USD
Vasarahinta
6 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Invändigt förgyllda. Niellodekor trojka och häst med vagn. Längd 7,5-8,5 cm.

Slitage.