881
128429

DOSOR, 2 st, silver, Moskva 1854.

Lähtöhinta
2 000 - 2 500 SEK
190 - 237 EUR
217 - 271 USD
Vasarahinta
3 800 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Invändigt förgyllda. Niellodekor av bladslingor och stadsmotiv. Längd 8,5-9 cm.

Slitage.