92
104909

Anders Zorn

(Ruotsi, 1860-1920)
Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
349 - 436 EUR
365 - 456 USD
Vasarahinta
2 100 SEK
Anders Zorn
(Ruotsi, 1860-1920)

"Vicke"

Etsning, 1918, signerad. 20 x 29,7 cm.

Ej examinerad ur ram. Missfärgad.

Kirjallisuus

Asplund 281. Hjert & Hjert 166. Lidbeck 281.