Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
93
104911

Anders Zorn

(Ruotsi, 1860-1920)
Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
380 - 474 EUR
434 - 543 USD
Vasarahinta
2 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Anders Zorn
(Ruotsi, 1860-1920)

"Ols Maria"

Etsning, 1919, signerad. 19,8 x 29,4 cm.

Ej examienrad ur ram. Gulnad. 2 mindre revor på bladets vänstra kant.

Kirjallisuus

Asplund 286. Hjert & Hjert 167. Lidbeck 286.