952
129451

SPEGEL. Rokoko.

Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
363 - 454 EUR
386 - 483 USD
Vasarahinta
6 400 SEK
SPEGEL. Rokoko.

Bronserad. Uppsvängt delvis genombrutet krön. Dekor av blommor och blad. Höjd 89, bredd 50 cm.

Lagningar, skador, delar saknas, gammalt men ej ursprungligt glas.

 Piilota
 Näytä lisää

Important Spring Sale 657

1297. A large vase, late Qing dynasty with Yongzheng mark.
Lähtöhinta
5 000 - 7 000 SEK
Tarjoushistoria
Reilu varoitus
5 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
5 000 SEK