Bronserad. Uppsvängt delvis genombrutet krön. Dekor av blommor och blad. Höjd 89, bredd 50 cm.
Lagningar, skador, delar saknas, gammalt men ej ursprungligt glas.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui