1177
121651

KLÄNNING, Yves Saint Laurent, 1980-talets början.

Lähtöhinta
1 200 - 1 500 SEK
105 - 131 EUR
109 - 137 USD
Vasarahinta
800 SEK

Svart polyester med vita prickar. Ringning med knäppning samt knytband. Svag puffärm. Fodrad kjol. Dold dragkedja i sidan. Etikettmärkt: "SAINT LAURENT rive gauche PARIS MADE IN FRANCE". Enligt etikett fransk storlek 40. Rygglängd 112, ärmlängd 50, bystvidd 90 cm.

Visst slitage.