Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:
1193
134731

HANDVÄSKA, Christian Dior, 1960/70-tal.

Lähtöhinta
1 500 - 2 000 SEK
143 - 191 EUR
163 - 217 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Svart lack med handtag av silverfärgad kedja. Stämpelmärkt: "Christian Dior MADE IN FRANCE". Fodrad invändigt med svart skinn. 18 x 23 cm.

Obetydligt slitage.