1197
140343

DRÄKT, Yves Saint Laurent, Tidigt 1970-tal.

Lähtöhinta
1 500 - 2 000 SEK
145 - 194 EUR
166 - 222 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Svart ylle. Kavaj med dekor på slag samt fickor av tvinnat band. Enligt etikett storlek fransk 40. Bägge delar etikettmärkta: "YVES SAINT LAURENT variation MADE IN FRANCE". Omlottkjol, enligt etikett fransk 42. Midjevidd 75, längd 56 cm.

Obetydligt slitage.